1 / 3
E shitur
Foto e Maus Xiaomi Mi, i bardhë
Foto e Maus Xiaomi Mi, i bardhë
Foto e Maus Xiaomi Mi, i bardhë

Maus Xiaomi Mi, i bardhë

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
25.84 €
24.21 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 23.06 €
Ju kurseni 1.63 €
-6%

Jashtë stokut
Më dërgo email kur ky produkt është në stok
Vetëm klientët e regjistruar mund të përdorin këtë funksion
Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
Xiaomi Mi është maus wireless me përmasa ergonomike dhe kompakte e cila ju sjell performancë të lartë dhe lehtësi për ta bartur me vete kudo që shkoni. Lidheni konektorin mini USB me laptop,PC, tabletë apo celular dhe vazhdoni punën tuaj me efiçiencë. Aksesori vjen me rezolucion deri në 1200 DPI, mban 4 butona (2 klasik + rrota lëvizëse dhe 1 anash), mund të komunikoj me konektorin në distancë deri në 10 metra, merr rrymë prej 1x bateri të madhësisë AA si dhe është dizajnuar me ngjyrë të bardhë.
Kodi i prodhuesit:
16189
Lansuar:
8. 9. 2018
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Teknologjia:
USB-A
Pesha [g]:
82
Lidhësit:
USB
Teknologji Wireless:
Radio frekuencë
Senzor i lëvizjes:
Optik
Numri i butonëve:
4
Gjerësia [mm]:
56
Ergonomia:
Për djathtak
Lloji i baterisë:
AA
Kategoria e peshës:
E lehtë (deri në 89g)
Rrota:
Mekanike
Ndjeshmëria maksimale [DPI]:
1200
Prodhuesi:
Xiaomi
Lartësia [mm]:
34,4
Trashësia [mm]:
98
EAN:
1231235346234
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Maus Xiaomi Mi, i bardhë
24.21 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo