1 / 3
Продадено
Слика на Глувче Microsoft Arc, Bluetooth 4.0, виолетова
Слика на Глувче Microsoft Arc, Bluetooth 4.0, виолетова
Слика на Глувче Microsoft Arc, Bluetooth 4.0, виолетова

Глувче Microsoft Arc, Bluetooth 4.0, виолетова

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
92.45 €
87.58 €
со ДДВ Без ДДВ 83.41 €
Заштеди 4.87 €
-6%

Нема на залиха
Добијте е-пошта кога ќе пристигне на залиха
Само регистрираните клиенти можат да ја користат оваа можност
Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Описот се обработува, во меѓувреме можете да ги видите техничките спецификации или да контактирате во разговор, е-пошта и месенџер за повеќе детали. Ви благодариме за разбирањето!
Лансиран:
11. 9. 2020
Гаранција за производителот:
1 година
Безжична технологија:
Bluetooth
Сензор за движење:
BlueTrack
Ергономија:
Универзална
Тип на батерија:
2x ААА
Тежина категорија:
Лесен (до 89 g)
Тркало:
Допрете
Код:
ELG-00019
Ширина mm:
55,11
Висина mm:
14,22
Дебелина мм:
131,31
Максимална чувствителност на DPI:
1000
Пеша г.:
82
Производител:
Мајкрософт
Веб-страница на производителот:
Microsoft.com
EAN:
889842527759
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
Глувче Microsoft Arc, Bluetooth 4.0, виолетова
87.58 €
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ