1 / 1
Продадено
Слика на Microsoft Surface Arc Глушец

Microsoft Surface Arc Глушец

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
90.05 €
85.95 €
со ДДВ Без ДДВ 81.86 €
Заштеди 4.09 €
-5%

Нема на залиха
Добијте е-пошта кога ќе пристигне на залиха
Само регистрираните клиенти можат да ја користат оваа можност
Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Описот се обработува, во меѓувреме можете да ги видите техничките спецификации или да контактирате во разговор, е-пошта и месенџер за повеќе детали. Ви благодариме за разбирањето!
Лансиран:
18. 10. 2019
Гаранција за производителот:
1 година
Безжична технологија:
Bluetooth
Ергономија:
Универзална
Тркало:
Допрете
Код:
CZV-00070
Производител:
Мајкрософт
Веб-страница на производителот:
Microsoft.com
Vendi i prodhimit:
Vietnam
EAN:
889842526714
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
Microsoft Surface Arc Глушец
85.95 €
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ