1 / 4
Продадено
Слика на A4Tech Bloody X5 Max Глушец , црн
Слика на A4Tech Bloody X5 Max Глушец , црн
Слика на A4Tech Bloody X5 Max Глушец , црн
Слика на A4Tech Bloody X5 Max Глушец , црн

A4Tech Bloody X5 Max Глушец , црн

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
44.70 €
40.40 €
со ДДВ Без ДДВ 38.48 €
Заштеди 4.30 €
-10%

Нема на залиха
Добијте е-пошта кога ќе пристигне на залиха
Само регистрираните клиенти можат да ја користат оваа можност
Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Описот се обработува, во меѓувреме можете да ги видите техничките спецификации или да контактирате во разговор, е-пошта и месенџер за повеќе детали. Ви благодариме за разбирањето!
Лансиран:
15. 12. 2020
Гаранција за производителот:
1 година
Конектори:
USB
Сензор за движење:
оптика
Ергономија:
За десничарите
Игра:
По
Тркало:
Инженерство
Задно светло:
По
Модели и сензорни:
BC3332-S
Код:
X5MAX
Боја на грбот:
RGB
Време на реакција ms:
0,5
Максимална чувствителност на DPI:
10 000
Производител:
A4Tech крвав
EAN:
4711421948623
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
A4Tech Bloody X5 Max Глушец , црн
40.40 €
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ