1 / 6
Продадено
Слика на 3Dconnexion CadMouse Pro Безжичен глушец, црн
Слика на 3Dconnexion CadMouse Pro Безжичен глушец, црн
Слика на 3Dconnexion CadMouse Pro Безжичен глушец, црн
Слика на 3Dconnexion CadMouse Pro Безжичен глушец, црн
Слика на 3Dconnexion CadMouse Pro Безжичен глушец, црн
Слика на 3Dconnexion CadMouse Pro Безжичен глушец, црн

3Dconnexion CadMouse Pro Безжичен глушец, црн

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
171.82 €
162.08 €
со ДДВ Без ДДВ 154.37 €
Заштеди 9.73 €
-6%

Нема на залиха
Добијте е-пошта кога ќе пристигне на залиха
Само регистрираните клиенти можат да ја користат оваа можност
Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Описот се обработува, во меѓувреме можете да ги видите техничките спецификации или да контактирате во разговор, е-пошта и месенџер за повеќе детали. Ви благодариме за разбирањето!
Лансиран:
5. 1. 2021
Гаранција за производителот:
1 година
Конектори:
Безжичен
Безжична технологија:
Bluetooth, радиофреквенција
Сензор за движење:
оптика
Број на копчиња:
7
Ергономија:
За десничарите
Тип на батерија:
Интегриран
Тежина категорија:
Потежок (од 131гр)
Тркало:
Инженерство
Код:
3DX-700078
Ширина mm:
74
Висина mm:
44
Дебелина мм:
126
Максимална чувствителност на DPI:
7 200
Пеша г.:
140
Глувче 3D:
По
Производител:
3DCONNEXION
Vendi i prodhimit:
China
EAN:
4260016341078
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
3Dconnexion CadMouse Pro Безжичен глушец, црн
162.08 €
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ