1 / 8
E shitur
Foto e Videolojë Dragon Quest XI S: Echoes of an Elusive Age - Definitive Edition (SWITCH)
Foto e Videolojë Dragon Quest XI S: Echoes of an Elusive Age - Definitive Edition (SWITCH)
Foto e Videolojë Dragon Quest XI S: Echoes of an Elusive Age - Definitive Edition (SWITCH)
Foto e Videolojë Dragon Quest XI S: Echoes of an Elusive Age - Definitive Edition (SWITCH)
Foto e Videolojë Dragon Quest XI S: Echoes of an Elusive Age - Definitive Edition (SWITCH)
Foto e Videolojë Dragon Quest XI S: Echoes of an Elusive Age - Definitive Edition (SWITCH)
Foto e Videolojë Dragon Quest XI S: Echoes of an Elusive Age - Definitive Edition (SWITCH)
Foto e Videolojë Dragon Quest XI S: Echoes of an Elusive Age - Definitive Edition (SWITCH)

Videolojë Dragon Quest XI S: Echoes of an Elusive Age - Definitive Edition (SWITCH)

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
84.13 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 71.30 €

Jashtë stokut
Më dërgo email kur ky produkt është në stok
Vetëm klientët e regjistruar mund të përdorin këtë funksion
Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar

A jeni gati për një aventurë të madhe, një histori simpatike dhe një lojë klasike RPG që mund të merrni me vete në lëvizje? Ky version i zgjeruar i lojës fituese të çmimeve ka të njëjtën përmbajtje si origjinali, por gjithashtu merr histori specifike me karakter, aftësinë për të rritur shpejtësinë e betejës, muzikë plotësisht orkestrale në fushë dhe në betejë, dhe aftësinë për të kaluar midis vizueleve HD dhe retro 16-bit.

Lansuar:
4. 7. 2019
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Lloji i licensës:
Në kuti (e paketuar)
Vendndodhja dhe gjuha:
Anglisht
Verzion special:
Prodhuesi:
Square Enix
Ueb-i i prodhuesit:
Square-enix-usa.com
Platforma:
Switch
Lloji i lojës:
RPG
Kategoria e moshës:
12
EAN:
45496424510
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Videolojë Dragon Quest XI S: Echoes of an Elusive Age - Definitive Edition (SWITCH)
84.13 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo