1 / 4
Продадено
Слика на GIGABYTE  SSD диск, М.2 - 128 GB
Слика на GIGABYTE  SSD диск, М.2 - 128 GB
Слика на GIGABYTE  SSD диск, М.2 - 128 GB
Слика на GIGABYTE  SSD диск, М.2 - 128 GB

GIGABYTE SSD диск, М.2 - 128 GB

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
35.58 €
33.96 €
со ДДВ Без ДДВ 32.34 €
Заштеди 1.62 €
-5%

Нема на залиха
Добијте е-пошта кога ќе пристигне на залиха
Само регистрираните клиенти можат да ја користат оваа можност
Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Описот се обработува, во меѓувреме можете да ги видите техничките спецификации или да контактирате во разговор, е-пошта и месенџер за повеќе детали. Ви благодариме за разбирањето!
Лансиран:
9. 12. 2020
Гаранција за производителот:
1 година
Технологија:
М.2 PCI-Express Gen3
Формати и дискусија:
M.2 2280
Наменето за:
Лаптоп, компјутер
Modeli i diskut:
3D, SSD
Читања на IOPS:
100000
Записи на IOPS:
130 000
Код:
GP-GSM2NE3128GNTD
Ширина mm:
22
Висина mm:
2.3
Дебелина мм:
80
Капацитети GB:
128
Брзина на читање на МБ:
1 550
Брзина на пишување MB:
550
Долготрајност Трајност TBW:
110
MTTF или MTBF [милиони часа]:
1.5
Производител:
GIGABYTE
EAN:
4719331806866
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
GIGABYTE SSD диск, М.2 - 128 GB
33.96 €
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ