1 / 1
E shitur
Foto e Kabllo Gembird CABLEXPERT, USB A (M) / Micro USB (M), 1.8m, e artë

Kabllo Gembird CABLEXPERT, USB A (M) / Micro USB (M), 1.8m, e artë

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
7.94 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 6.73 €

Jashtë stokut
Më dërgo email kur ky produkt është në stok
Vetëm klientët e regjistruar mund të përdorin këtë funksion
Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
Kabllo e thurur me cilësi të lartë, e pajisur me lidhësit USB-A dhe Micro USB 2.0. Është bërë me materiale shumë të qëndrueshme që sigurojnë një jetë të gjatë shërbimi, gjatësia e saj është 1.8 m.
Lansuar:
20. 6. 2019
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Dizajnuar për:
Celularë
Lidhësit:
Micro USB 2.0, USB 2.0
Nga konektori:
USB-A (mashkull)
Për lidhës:
Micro USB B (mashkull)
Kodi:
CCB-mUSB2B-AMBM-6-G
Gjatësia m:
1.8
Prodhuesi:
Gembird
Ngjyra:
Artë
Lloji i kabllos:
Furnizues të energjisë elektrike
EAN:
8716309100724
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Kabllo Gembird CABLEXPERT, USB A (M) / Micro USB (M), 1.8m, e artë
7.94 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo