1 / 2
Продадено
Слика на Garmin - сензор за температура
Слика на Garmin - сензор за температура

Garmin - сензор за температура

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
58.25 €
55.00 €
со ДДВ Без ДДВ 46.61 €
Заштеди 3.24 €
-6%

Нема на залиха
Добијте е-пошта кога ќе пристигне на залиха
Само регистрираните клиенти можат да ја користат оваа можност
Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Описот се обработува, во меѓувреме можете да ги видите техничките спецификации или да контактирате во разговор, е-пошта и месенџер за повеќе детали. Ви благодариме за разбирањето!
Лансиран:
6. 5. 2020
Гаранција за производителот:
1 година
Користи со брендови:
GARMIN
Код:
010-11092-30
Производител:
GARMIN
Веб-страница на производителот:
Garmin.cz
Боја:
ЦРНО
EAN:
753759993122
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
Garmin - сензор за температура
55.00 €
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ