Denar
Denar
Euro
Shqip
Shqip
Macedonian
Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Maqedoni.
Foto e Monitor LED Samsung C27F390F, 27", i lakuar
Foto e Monitor LED Samsung C27F390F, 27", i lakuar
Foto e Monitor LED Samsung C27F390F, 27", i lakuar
Foto e Monitor LED Samsung C27F390F, 27", i lakuar
Foto e Monitor LED Samsung C27F390F, 27", i lakuar
Foto e Monitor LED Samsung C27F390F, 27", i lakuar
Foto e Monitor LED Samsung C27F390F, 27", i lakuar
Foto e Monitor LED Samsung C27F390F, 27", i lakuar

Monitor LED Samsung C27F390F, 27", i lakuar

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
11,301 MKD.
12,112 MKD.
-7%

Përfshirë TVSH-në

GjirafaFLEX:
Rri shlirë me GjirafaFlexMë shumë
Disponueshmëria:
Në stok Më shumë se 10 artikuj
Transporti:
Pagesa të sigurta

Monitori i lakuar Samsung C27F390F të ofron eksperiencën më të mirë 3D kur shikoni filma apo kur luani lojëra të ndryshme. Monitori ofron gjithmonë imazhe të mprehta edhe kur jeni duke shikuar filma apo duke luajtur lojëra të ndryshme. Ofron rezolucion Full HD dhe port për HDMI. Ka një dizajn të hollë në ngjyrë të zezë me shkëlqim. Ekrani i lakuar është një zgjedhje shumë më e mirë për shikim të rehatshëm për disa orë pa ndalë. Kualiteti i imazheve thjeshtë do të ju magjepsë. Në imazhe do të shihni kontrast më të mirë, ngjyra më të pastra dhe më të gjalla, si dhe do të shihni edhe detajet edhe më të vogla.

Kodi i prodhuesit:
LC27F390FHUXEN
EAN:
8806090969379
Lansuar:
20 Korrik 2016
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Diagonalja e ekranit ["]:
27
Koha e reagimit [ms]:
4
Kontrast [1]:
1 000 000
Ndriçimi [cd/m2]:
250
Raporti i shikimit:
169
Këndi horizontal i shikimit [°]:
178
Këndi vertikal i shikimit [°]:
178
Varje në mur:
Po
Dritë të pasme LED:
Po
Port hyrës VGA (D-Sub):
Po
Gjerësia [mm]:
622,9
Lojë:
Po
Frekuencë [Hz]:
60
Port hyrës HDMI:
Po
Numri i porteve HDMI:
1
Përmasat e kapëses VESA:
75 x 75
FreeSync:
Po
Ngjyrat e mbështetura [milion]:
16.7
Prodhuesi:
Samsung
Ueb-i i prodhuesit:
Samsung.cz
Pesha [kg]:
4,4
Rezolucioni:
1920 x 1080 (Full HD)
Lloji i ekranit:
VA
Konsumi [W]:
24
Ngjyra:
Zezë
Lartësia [mm]:
462,5
Trashësia [mm]:
247,7
Ekran i lakueshëm:
Po
0

0 Vlerësime

Blej menjëherë
Monitor LED Samsung C27F390F, 27", i lakuar
11,301 MKD.
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo