Denar
Denar
Euro
Shqip
Shqip
Macedonian
Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Maqedoni.
Foto e Maus Logitech G Pro X Superlight, i zi
Foto e Maus Logitech G Pro X Superlight, i zi
Foto e Maus Logitech G Pro X Superlight, i zi
Foto e Maus Logitech G Pro X Superlight, i zi
Foto e Maus Logitech G Pro X Superlight, i zi
Foto e Maus Logitech G Pro X Superlight, i zi
Foto e Maus Logitech G Pro X Superlight, i zi

Maus Logitech G Pro X Superlight, i zi

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
8,011 MKD.

Përfshirë TVSH-në

GjirafaFLEX:
Rri shlirë me GjirafaFlexMë shumë
Disponueshmëria:
Në stok Më shumë se 10 artikuj
Transporti:
Pagesa të sigurta

Ky maus për lojëra posedon bateri me jetëgjatësi deri në 70 orë, rezolucion prej 100 - 25,400 DPI dhe përgjigje prej 1 ms. Për më tepër, mausi ka 5 butona, si dhe një memorje të integruar dhe një sensor HERO 25K.

EAN:
5099206090453
Lansuar:
19. 11. 2020
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Lidhësit:
USB
Teknologji Wireless:
Radio frekuencë
Senzor i lëvizjes:
Optik
Numri i butonëve:
5
Ergonomia:
Për djathtakë
Lojë:
Po
Taste të personalizueshëm:
Po
Lloji i baterisë:
Integruar
Kategoria e peshës:
E lehtë (deri në 89g)
Rrota:
Mekanike
Modeli i senzorit:
Hero
Kodi:
910-005880
Gjerësia mm:
63.5
Lartësia mm:
40
Trashësia mm:
125
Besueshmëria:
100 %
Koha e reagimit ms:
1
Ndjeshmëria maksimale DPI:
25600
Pesha g:
63
Prodhuesi:
Logitech
Ueb-i i prodhuesit:
Logitech.com
0

0 Vlerësime

Blej menjëherë
Maus Logitech G Pro X Superlight, i zi
8,011 MKD.
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo