1 / 1
Foto e Fuser OKI për C8600 / 8800/810/830/801/ 821 / MC860

Fuser OKI për C8600 / 8800/810/830/801/ 821 / MC860

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
195.98 €
176.53 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 149.60 €
Ju kurseni 19.45 €
-10%

Vetëm edhe 1
GjirafaFLEX
Rri shlirë me GjirafaFlex

Me GjirafaFLEX përfitoni:

- Prioritet për zgjidhjen e çdo problemi me produktin brenda 1 viti nga blerja

- Kontakt brenda 24 h për servisim, zëvendësim apo kthim

- Pranim dhe dërgim me postë të produktit të servisuar pa pagesë

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Transporti
Koha e arritjes së produktit: - Shkup
25 korrik 2024 - 26 korrik 2024
Maqedoni, të tjera
26 korrik 2024 - 27 korrik 2024
Koha e arritjes së produktit nënkupton periudhën prej kur bëhet verifikimi i porosisë suaj, dhe njoftimit për verifikim që ju e pranoni përmes email-it apo SMS-it.
Nëse porosia bëhet tani, produkti arrin sipas afatit kohor të vendosur më lartë. Ju do të njoftoheni në vazhdimësi përmes emailit rreth vendndodhjes së porosisë suaj, duke përfshirë momentin kur produkti arrin në depon tonë, dhe momentin kur niset në dërgesë për te ju.

*Në 99% të rasteve, produktet arrijnë sipas parashikimit të vendosur më lartë. Ju lusim të keni parasysh që festat ndërkombëtare ndikojnë që liferimi të shtyhet për rreth 2 ditë.

Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
Fuser-i OKI 43529405 është dizajnuar për printerët OKI C8600 / 8800/810/830/801/821 dhe MC860 . Ky fuser ka kapacitet deri në 100,000 faqe A4. Fuser-ët janë të lehtë për të instaluar, ofrojnë rezultate të shkëlqyera, garanci afatgjate dhe cilësi të shkëlqyer në çdo kopje me rezistencë të fortë. OKI Printing Solutions janë zhvilluar dhe prodhuar sipas standardeve më të fundit për të siguruar performancën maksimale dhe printim sa më efikas.
Kodi i prodhuesit:
43529405
Lansuar:
13 Gusht 2011
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Aksesorë origjinal:
I përdorshëm me:
OKI C801, OKI C801dn, OKI C801n, OKI C810, OKI C810dn, OKI C810n, OKI C821, OKI C830, OKI C830dn, OKI C830n, OKI C8600, OKI C8800, OKI MC851, OKI MC860, OKI MC861
Prodhuesi:
OKI
Ueb-i i prodhuesit:
Oki.com
Lloji i pajisjes:
Shirit optik
Për printer:
OKI
EAN:
5031713037828
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Fuser OKI për C8600 / 8800/810/830/801/ 821 / MC860
176.53 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo