1 / 1
Продадено
Слика на Zalman Течност за ладење CNPS80G

Zalman Течност за ладење CNPS80G

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
890 MKD.
со ДДВ Без ДДВ 848 MKD.

Нема на залиха
Добијте е-пошта кога ќе пристигне на залиха
Само регистрираните клиенти можат да ја користат оваа можност
Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Описот се обработува, во меѓувреме можете да ги видите техничките спецификации или да контактирате во разговор, е-пошта и месенџер за повеќе детали. Ви благодариме за разбирањето!
Лансиран:
17. 2. 2020
Гаранција за производителот:
1 година
Тип на батерија:
Алумин
Задно светло:
Веќе
Број на ладилници:
1
Слот за приклучоци:
Intel 1150, Intel 1151, Intel 1155, Intel 1156
Брзина на течноста за ладење вртежи во минута:
2000
CFM брзина на воздухот:
27,18
Доверливост:
100 %
Пеша г.:
180
Ниво на бучава dB:
25.3
Висина на течноста за ладење мм:
61.4
TDP-ja максимална моќност на топлинска енергија W:
65
Производител:
Залман
Вид на течноста за ладење:
активен
Контрола на брзината:
Автоматски
Боја:
ЦРНО
Конектор:
4 пин (PWM)
EAN:
8809213766701
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
Zalman Течност за ладење CNPS80G
890 MKD.
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ