1 / 1
E shitur
Foto e Ftohës Zalman CNPS80G

Ftohës Zalman CNPS80G

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
14.46 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 13.77 €

Jashtë stokut
Më dërgo email kur ky produkt është në stok
Vetëm klientët e regjistruar mund të përdorin këtë funksion
Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
Është një ftohës ultra-i qetë. Ka një zhurmë deri në 25.3 dBA ± 10% dhe një shpejtësi 1000 - 2000 RPM ± 10%. Ka një ftohës pasiv alumini dhe ventilator PWM 85 mm. Ëhtë në përputhje me prizat Intel 115X. Është i përshtatshëm për procesorët me TDP deri 65W. Përfshihet paste përçuese e nxehtësisë.
Lansuar:
17. 2. 2020
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Lloji i baterisë:
Alumin
Drita e pasme:
Jo
Numri i ftohësve:
1
Socket slot:
Intel 1150, Intel 1151, Intel 1155, Intel 1156
Shpejtësia e ftohësit rpm:
2000
Shpejtësia e ajrit CFM:
27,18
Pesha g:
180
Niveli i zhurmës dB:
25.3
Lartësia e ftohësit mm:
61.4
TDP-ja maksimale Thermal Design Power W:
65
Prodhuesi:
Zalman
Lloji i ftohësit:
Aktiv
Kontroll i shpejtësisë:
Auto
Ngjyra:
Zezë
Lidhës:
4pin (PWM)
EAN:
8809213766701
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Ftohës Zalman CNPS80G
14.46 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo