1 / 1
Слика на Фолија за тастатура CZ, и сина

Фолија за тастатура CZ, и сина

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
290 MKD.
со ДДВ Без ДДВ 276 MKD.

повеќе од 10
GjirafaFLEX
Бидете флексибилни со GjirafaFlex

GjirafaFLEX е дополнителна услуга која ја нудиме како брзо решение доколу имате неисправен производ во гарантниот период од 1 година, без да чекате на овластени сервисери. Со оваа услуга, ќе бидете контактирани во рок од 24 часа од моментот кога ќе ја добиете нарачката, за тоа дали производот ќе се сервисира, ќе добиете нов како замена или средствата ќе се задржат како кредит за друга нарачка. Потоа, ќе бидете известени за периодот на сервисирање, за замена со нов производ или за негово враќање.

*Се прифаќаат само фабричките дефекти, а не и физичка штета која може да биде предизвикана на производот.

Испорака
Време на пристигнување на производот: - СКОПЈЕ
08 декември 2023 - 15 декември 2023
Македонија, други
09 декември 2023 - 16 декември 2023
Време на пристигнување на производот е периодот од моментот кога е направена верификација на вашата нарачка и известувањето за верификација што го добивате преку е-пошта или смс.
Ако нарачката е поставена сега, производот пристигнува во временскиот рок наведен погоре. Постојано ќе Ве известуваме преку е-пошта за локацијата на вашата нарачка, како и кога истата ќе пристигне во нашиот магацин и кога ќе биде испорачана до вашата адреса.

*Во 99% од случаите, производите пристигнуваат во временскиот рок наведен погоре. Имајте в предвид дека меѓународните празници влијаат испораката да се одложи за околу 2 дена.

Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Забелешка: Тастатурата на овој лаптоп на нумеричкиот дел има некои чешки симболи. Налепниците на тастатурата служат главно како додаток на тастатури со американски или друг распоред, каде недостасуваат специфични копчиња од стандардниот чешки распоред, како што се букви со куки и запирки, „Z / Y“ и други клучеви од алфанумеричкиот дел. Погодно е да се купат налепници особено за тастатури за игри, кои обично се испорачуваат исклучиво со странски распоред, или за избрани новини на пазарот, кои обично се испорачуваат во чешката верзија со одредено задоцнување. Оваа варијанта содржи налепници во сина боја
Гаранција за производителот:
1 година
Лансиран:
16 април 2013 година
Код на производителот:
pkczm
Vendi i prodhimit:
China
EAN:
8592220009786
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
Фолија за тастатура CZ, и сина
290 MKD.
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ