1 / 1
E shitur
Foto e Folie mbrojtëse Screenshield për Xiaomi Mi Band 4C

Folie mbrojtëse Screenshield për Xiaomi Mi Band 4C

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
792 MKD.
290 MKD.
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 246 MKD.
Ju kurseni 502 MKD.
-64%

Jashtë stokut
Më dërgo email kur ky produkt është në stok
Vetëm klientët e regjistruar mund të përdorin këtë funksion
Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
Ekrani është pjesa më delikate e tij, prandaj është e nevojshme ta mbroni atë në mënyrë të përsosur nga gërvishtjet, gjurmët e gishtërinjve dhe depozitimi i papastërtive të ndryshme. Folia mbrojtëse ScreenShield është krejtësisht e butë dhe plotësisht transparente. Besnikëria e ngjyrave të imazhit dhe kontrolli pa ndërprerje është një çështje sigurisht. Aplikimi është shumë i thjeshtë dhe çdo fillestar mund ta trajtojë atë. Ekrani duhet të pastrohet plotësisht me leckën e përfshirë përpara aplikimit. Thjesht aplikoni lëngun dhe vendosni skajet e folisë me skajin e ekranit. Pastaj rrëshqitni butësisht nga njëra anë në tjetrën, duke përdorur kartën e aplikimit. Kjo do të zbutë plotësisht çdo flluskë.
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Xiaomi Mi Band 4C
Dizajnuar për:
Matës aktiviteti
I përdorshëm me markat:
Xiaomi
Kodi:
XIA-MIB4C-D
Besueshmëria:
100 %
Lansuar:
17. 2. 2021
Prodhuesi:
ScreenShield
EAN:
8595603660970
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Folie mbrojtëse Screenshield për Xiaomi Mi Band 4C
290 MKD.
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo