1 / 1
Foto e Folie mbrojtëse Screenshield për Xiaomi Amazefit Neo

Folie mbrojtëse Screenshield për Xiaomi Amazefit Neo

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
792 MKD.
190 MKD.
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 161 MKD.
Ju kurseni 602 MKD.
-77%

Vetëm edhe 2
GjirafaFLEX
Rri shlirë me GjirafaFlex

Me GjirafaFLEX përfitoni:

- Prioritet për zgjidhjen e çdo problemi me produktin brenda 1 viti nga blerja

- Kontakt brenda 24 h për servisim, zëvendësim apo kthim

- Pranim dhe dërgim me postë të produktit të servisuar pa pagesë

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Transporti
Koha e arritjes së produktit: - Shkup
08 mars 2024 - 09 mars 2024
Maqedoni, të tjera
09 mars 2024 - 11 mars 2024
Koha e arritjes së produktit nënkupton periudhën prej kur bëhet verifikimi i porosisë suaj, dhe njoftimit për verifikim që ju e pranoni përmes email-it apo SMS-it.
Nëse porosia bëhet tani, produkti arrin sipas afatit kohor të vendosur më lartë. Ju do të njoftoheni në vazhdimësi përmes emailit rreth vendndodhjes së porosisë suaj, duke përfshirë momentin kur produkti arrin në depon tonë, dhe momentin kur niset në dërgesë për te ju.

*Në 99% të rasteve, produktet arrijnë sipas parashikimit të vendosur më lartë. Ju lusim të keni parasysh që festat ndërkombëtare ndikojnë që liferimi të shtyhet për rreth 2 ditë.

Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
Ekrani është pjesa më delikate e tij, prandaj është e nevojshme ta mbroni atë në mënyrë të përsosur nga gërvishtjet, gjurmët e gishtërinjve dhe depozitimi i papastërtive të ndryshme. Folia mbrojtëse ScreenShield është krejtësisht e butë dhe plotësisht transparente. Besnikëria e ngjyrave të imazhit dhe kontrolli pa ndërprerje është një çështje sigurisht. Aplikimi është shumë i thjeshtë dhe çdo fillestar mund ta trajtojë atë. Ekrani duhet të pastrohet plotësisht me leckën e përfshirë përpara aplikimit. Thjesht aplikoni lëngun dhe vendosni skajet e folisë me skajin e ekranit. Pastaj rrëshqitni butësisht nga njëra anë në tjetrën, duke përdorur kartën e aplikimit. Kjo do të zbutë plotësisht çdo flluskë.
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Xiaomi Amazfit Neo
Dizajnuar për:
Matës aktiviteti
I përdorshëm me markat:
Xiaomi
Kodi:
XIA-AFNEO-D
Besueshmëria:
100 %
Lansuar:
17. 2. 2021
Prodhuesi:
ScreenShield
EAN:
8595603660659
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Folie mbrojtëse Screenshield për Xiaomi Amazefit Neo
190 MKD.
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo