1 / 1
E shitur
Foto e Folie mbrojtëse Screenshield për Samsung Galaxy Watch 3 (45mm)

Folie mbrojtëse Screenshield për Samsung Galaxy Watch 3 (45mm)

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
738 MKD.
490 MKD.
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 415 MKD.
Ju kurseni 248 MKD.
-34%

Jashtë stokut
Më dërgo email kur ky produkt është në stok
Vetëm klientët e regjistruar mund të përdorin këtë funksion
Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
Folie mbrojtëse për orën e mençur Samsung Galaxy Watch 3 (45 mm) që mbron në mënyrë të përkryer ekranin e saj nga gërvishtjet, dëmtimet dhe gjurmët e gishtërinjve. Aplikimi është i thjeshtë dhe pa flluska. Folia është plotësisht transparente dhe shumë e qëndrueshme, nuk i ndryshon ngjyrat e ekranit në asnjë mënyrë.
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Samsung Galaxy Watch 3 (45mm)
Dizajnuar për:
Orë e mençur
I përdorshëm me markat:
Samsung
Kodi:
SAM-R845-D
Besueshmëria:
100 %
Lansuar:
17. 2. 2021
Prodhuesi:
ScreenShield
EAN:
8595603660680
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Folie mbrojtëse Screenshield për Samsung Galaxy Watch 3 (45mm)
490 MKD.
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo