1 / 9
Продадено
Слика на Торба FIXED Urban за таблет и лаптоп 11 ", црна
Слика на Торба FIXED Urban за таблет и лаптоп 11 ", црна
Слика на Торба FIXED Urban за таблет и лаптоп 11 ", црна
Слика на Торба FIXED Urban за таблет и лаптоп 11 ", црна
Слика на Торба FIXED Urban за таблет и лаптоп 11 ", црна
Слика на Торба FIXED Urban за таблет и лаптоп 11 ", црна
Слика на Торба FIXED Urban за таблет и лаптоп 11 ", црна
Слика на Торба FIXED Urban за таблет и лаптоп 11 ", црна
Слика на Торба FIXED Urban за таблет и лаптоп 11 ", црна

Торба FIXED Urban за таблет и лаптоп 11 ", црна

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
46.96 €
45.34 €
со ДДВ Без ДДВ 38.42 €
Заштеди 1.62 €
-4%

Нема на залиха
Добијте е-пошта кога ќе пристигне на залиха
Само регистрираните клиенти можат да ја користат оваа можност
Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Описот се обработува, во меѓувреме можете да ги видите техничките спецификации или да контактирате во разговор, е-пошта и месенџер за повеќе детали. Ви благодариме за разбирањето!
Лансиран:
16. 10. 2020
Гаранција за производителот:
1 година
Тип на батерија:
торба
Наменето за:
Лаптопи, таблети
Материјали:
Најлон
Код:
FIXURB-11-GR
Максимална големина на инчи на лаптопот:
11мм
Внатрешни димензии мм:
257 x 188
Производител:
FIXED
Боја:
ЦРНО
EAN:
8591680099122
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
Торба FIXED Urban за таблет и лаптоп 11 ", црна
45.34 €
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ