1 / 3
Продадено
Слика на FIXED Футрола за Nokia 3.4, транспарентна
Слика на FIXED Футрола за Nokia 3.4, транспарентна
Слика на FIXED Футрола за Nokia 3.4, транспарентна

FIXED Футрола за Nokia 3.4, транспарентна

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
7.96 €
со ДДВ Без ДДВ 6.75 €

Нема на залиха
Добијте е-пошта кога ќе пристигне на залиха
Само регистрираните клиенти можат да ја користат оваа можност
Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Описот се обработува, во меѓувреме можете да ги видите техничките спецификации или да контактирате во разговор, е-пошта и месенџер за повеќе детали. Ви благодариме за разбирањето!
Лансиран:
23. 11. 2020
Гаранција за производителот:
1 година
Користено со:
Nokia 3.4
Наменето за:
Мобилен
Користи со брендови:
Nokia
Материјали:
TPU
Код:
FIXTCC-607
Производител:
FIXED
Боја:
Транспарентен
Вид на обвивка:
Заден капак
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
FIXED Футрола за Nokia 3.4, транспарентна
7.96 €
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ