1 / 7
Продадено
Слика на FIXED Fit футрола за Apple iPhone 12/12 Pro, црвена
Слика на FIXED Fit футрола за Apple iPhone 12/12 Pro, црвена
Слика на FIXED Fit футрола за Apple iPhone 12/12 Pro, црвена
Слика на FIXED Fit футрола за Apple iPhone 12/12 Pro, црвена
Слика на FIXED Fit футрола за Apple iPhone 12/12 Pro, црвена
Слика на FIXED Fit футрола за Apple iPhone 12/12 Pro, црвена
Слика на FIXED Fit футрола за Apple iPhone 12/12 Pro, црвена

FIXED Fit футрола за Apple iPhone 12/12 Pro, црвена

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
31.18 €
24.21 €
со ДДВ Без ДДВ 20.52 €
Заштеди 6.97 €
-23%

Нема на залиха
Добијте е-пошта кога ќе пристигне на залиха
Само регистрираните клиенти можат да ја користат оваа можност
Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Описот се обработува, во меѓувреме можете да ги видите техничките спецификации или да контактирате во разговор, е-пошта и месенџер за повеќе детали. Ви благодариме за разбирањето!
Лансиран:
10. 11. 2020
Гаранција за производителот:
1 година
Користено со:
Apple iPhone 12, Apple iPhone 12 Pro
Наменето за:
Мобилен
Користи со брендови:
јаболко
Материјали:
СТП кожа
Код:
FIXFIT-558-RD
Производител:
FIXED
Боја:
Црвено
Вид на обвивка:
Јас капак
EAN:
8591680115723
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
FIXED Fit футрола за Apple iPhone 12/12 Pro, црвена
24.21 €
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ