1 / 6
Продадено
Слика на FIXED заштитна обвивка  MagFlow за iPhone 12/12 Pro, црна
Слика на FIXED заштитна обвивка  MagFlow за iPhone 12/12 Pro, црна
Слика на FIXED заштитна обвивка  MagFlow за iPhone 12/12 Pro, црна
Слика на FIXED заштитна обвивка  MagFlow за iPhone 12/12 Pro, црна
Слика на FIXED заштитна обвивка  MagFlow за iPhone 12/12 Pro, црна
Слика на FIXED заштитна обвивка  MagFlow за iPhone 12/12 Pro, црна

FIXED заштитна обвивка MagFlow за iPhone 12/12 Pro, црна

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
33.96 €
32.34 €
со ДДВ Без ДДВ 27.40 €
Заштеди 1.62 €
-5%

Нема на залиха
Добијте е-пошта кога ќе пристигне на залиха
Само регистрираните клиенти можат да ја користат оваа можност
Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Описот се обработува, во меѓувреме можете да ги видите техничките спецификации или да контактирате во разговор, е-пошта и месенџер за повеќе детали. Ви благодариме за разбирањето!
Гаранција за производителот:
1 година
Користено со:
Apple iPhone 12, Apple iPhone 12 Pro
Наменето за:
Мобилен
Користи со брендови:
јаболко
Материјали:
силиконски
Безжично полнење:
По
Код:
FIXFLM-558-BK
Лансиран:
16. 2. 2021
Производител:
FIXED
Боја:
ЦРНО
Вид на обвивка:
Заден капак
EAN:
8591680121298
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
FIXED заштитна обвивка MagFlow за iPhone 12/12 Pro, црна
32.34 €
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ