1 / 4
Продадено
Слика на Кукла Funko POP! NBA - Michael Jordan
Слика на Кукла Funko POP! NBA - Michael Jordan
Слика на Кукла Funko POP! NBA - Michael Jordan
Слика на Кукла Funko POP! NBA - Michael Jordan

Кукла Funko POP! NBA - Michael Jordan

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
32.33 €
30.71 €
со ДДВ Без ДДВ 26.03 €
Заштеди 1.62 €
-6%

Нема на залиха
Добијте е-пошта кога ќе пристигне на залиха
Само регистрираните клиенти можат да ја користат оваа можност
Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Линија на винилни POP! фигури од Funko ги нуди и спортистите! Овој пат легендарниот кошаркар Мајкл Џордан во дресот на red Bulls. Производител: Funko POP! - Колекционерски кукли од филмската, сериската, поп и културата на видео игрите. Големина: околу 9см Материјал: Винил
Облик::
Michael Jordan
Гаранција за производителот:
1 година
Тип на курс::
Тип на курс:
Од серијата:
NBA All-Stars
Производител:
Функо
Би било:
Funko POP! Basketball
EAN:
8896983689026
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
Кукла Funko POP! NBA - Michael Jordan
30.71 €
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ