1 / 1
Продадено
Слика на FIBARO Сензор за температура  на радијаторот

FIBARO Сензор за температура на радијаторот

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
35.58 €
32.33 €
со ДДВ Без ДДВ 27.40 €
Заштеди 3.25 €
-10%

Нема на залиха
Добијте е-пошта кога ќе пристигне на залиха
Само регистрираните клиенти можат да ја користат оваа можност
Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Описот се обработува, во меѓувреме можете да ги видите техничките спецификации или да контактирате во разговор, е-пошта и месенџер за повеќе детали. Ви благодариме за разбирањето!
Код на производителот:
FIB-FGBRS-001
Лансиран:
9. 6. 2018
Гаранција за производителот:
1 година
Фокус:
Греење
Производител:
Фибаро
Веб-страница на производителот:
Fibaro.com
EAN:
5902701701055
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
FIBARO Сензор за температура на радијаторот
32.33 €
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ