1 / 3
Продадено
Слика на Фенерче VARTA LED F10
Слика на Фенерче VARTA LED F10
Слика на Фенерче VARTA LED F10

Фенерче VARTA LED F10

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
14.46 €
со ДДВ Без ДДВ 12.26 €

Нема на залиха
Добијте е-пошта кога ќе пристигне на залиха
Само регистрираните клиенти можат да ја користат оваа можност
Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка

Моќната рачна мулти -LED светилка овозможува осветлување со опсег од 20 метри и трае до 8 часа. Светлосен флукс 20 lm. Отпорен на удари, квалитетна изработка. Се напојува со АА батерии. Димензии 90 x 126 mm, тежина 90 g.

Гаранција за производителот:
1 година
Време на осветлување:
8
Осветлување флукс [lm]:
20
Висина [mm]:
126.5
Пеша [g]:
66.6
Енергија:
1 x AA
Осветлување по запирање:
20 м
EAN:
4008496987498
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
Фенерче VARTA LED F10
14.46 €
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ