1 / 1
E shitur
Foto e Poç Forever G9, LED, 8W, 4500K, i bardhë neutral

Poç Forever G9, LED, 8W, 4500K, i bardhë neutral

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
11.18 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 9.48 €

Jashtë stokut
Më dërgo email kur ky produkt është në stok
Vetëm klientët e regjistruar mund të përdorin këtë funksion
Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar

Me burimet e dritës Forever, ju mund të shijoni cilësinë më të lartë me efikasitet të energjisë deri në 90 % krahasuar me poçat elektrikë tradicionalë. Ky poç karakterizohet nga një jetë e gjatë shërbimi. Siguron një dritë të qëndrueshme të këndshme të bardhë neutrale të përshtatshme për dhomën e ndenjes, kuzhinën, banjën dhe llambat dekorative. Forma e poçit siguron një kënd ndriçimi prej 330 °. Përveç kësaj, ai ndriçon në mënyrë të barabartë rrethinat.

Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Numri i pakove:
1
Fuqia [W]:
8
Kromatizimi minimal [K]:
4500, 4500
Jetëgjatësia [h]:
30000, 30000
Voltazhi [V]:
230
Fluksi i ndriçimit [lm]:
700
Numri i ndërrimeve të ciklit:
15000
Prizë:
G9
Priza:
G9
Numri i cikleve të ndërrimit:
15 000
Kodi i prodhuesit:
RTV003579
EAN:
5900495847812
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Poç Forever G9, LED, 8W, 4500K, i bardhë neutral
11.18 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo