1 / 6
Foto e Dylbi Focus Bright 7x50
Foto e Dylbi Focus Bright 7x50
Foto e Dylbi Focus Bright 7x50
Foto e Dylbi Focus Bright 7x50
Foto e Dylbi Focus Bright 7x50
Foto e Dylbi Focus Bright 7x50

Dylbi Focus Bright 7x50

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
4,690 MKD.
4,490 MKD.
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 3,805 MKD.
Ju kurseni 200 MKD.
-5%

Vetëm edhe 7
GjirafaFLEX
Rri shlirë me GjirafaFlex

Me GjirafaFLEX përfitoni:

- Prioritet për zgjidhjen e çdo problemi me produktin brenda 1 viti nga blerja

- Kontakt brenda 24 h për servisim, zëvendësim apo kthim

- Pranim dhe dërgim me postë të produktit të servisuar pa pagesë

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Transporti
Koha e arritjes së produktit: - Shkup
11 mars 2024 - 12 mars 2024
Maqedoni, të tjera
11 mars 2024 - 12 mars 2024
Koha e arritjes së produktit nënkupton periudhën prej kur bëhet verifikimi i porosisë suaj, dhe njoftimit për verifikim që ju e pranoni përmes email-it apo SMS-it.
Nëse porosia bëhet tani, produkti arrin sipas afatit kohor të vendosur më lartë. Ju do të njoftoheni në vazhdimësi përmes emailit rreth vendndodhjes së porosisë suaj, duke përfshirë momentin kur produkti arrin në depon tonë, dhe momentin kur niset në dërgesë për te ju.

*Në 99% të rasteve, produktet arrijnë sipas parashikimit të vendosur më lartë. Ju lusim të keni parasysh që festat ndërkombëtare ndikojnë që liferimi të shtyhet për rreth 2 ditë.

Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar

Kjo është një dylbi praktike me zmadhim 7x dhe një lente me diametër 50 mm, duke e bërë atë një ndihmës ideal edhe në situata me kushte të dobëta ndriçimi. Përveç kësaj, në sajë të dizajnit është zgjedhje ideale për përdoruesit me syze. Përmban prizma porro me optikë të klasit BK7 (d.m.th. xhami borosilikat), kurse lentet janë veshur më pas me një përfundim MC (Multicoating), i cili siguron një imazh të qartë dhe të qartë. Pajisja ka distancë IP: 54-74 mm, dimensione: 195 x 178 x 62 mm dhe peshë 935 g.

Lansuar:
4. 6. 2020
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Lloji i baterisë:
Klasik
Kodi:
005434
Gjerësia mm:
178
Besueshmëria:
100 %
Pesha g:
935
Gjatësia mm:
195
Distanca e fokusit m:
5
Sipërfaqe me shtresë gome:
Përshtatës për tripod:
Prodhuesi:
Focus
Ueb-i i prodhuesit:
Focus-home.com
Ngjyra:
Zezë
EAN:
7391879031695
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Dylbi Focus Bright 7x50
4,490 MKD.
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo