1 / 2
E shitur
Foto e Dylbi Eschenbach Sector D 8x56 B
Foto e Dylbi Eschenbach Sector D 8x56 B

Dylbi Eschenbach Sector D 8x56 B

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
30,790 MKD.
23,590 MKD.
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 19,992 MKD.
Ju kurseni 7,200 MKD.
-24%

Jashtë stokut
Më dërgo email kur ky produkt është në stok
Vetëm klientët e regjistruar mund të përdorin këtë funksion
Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
Dylbi cilësore të krijuara për vëzhgues dhe profesionistë kërkues. Këto janë dylbi me zmadhim 8x dhe një lente me diametër 56 mm, duke i bërë ato një ndihmës ideal edhe në situata me kushte të dobëta ndriçimi. Përveç kësaj, në sajë të pjesës së butë të syve, janë gjithashtu një zgjedhje ideale për përdoruesit me syze. Dizajni optik i dylbive përmban prizma të tipit kulm me optikë të klasës BaK4. Pastaj lentet janë të veshura me një shtresë shumë të fortë anti-reflektuese për cilësi me të vërtetë të jashtëzakonshme të imazhit. Dylbitë janë të qëndrueshme me një përfundim masiv gome të parrëshqitshme për një kapje vërtet të fortë. Rezistenca ndaj ujit është një çështje e natyrshme. Mbushja e azotit mbron dylbitë nga mjegullimi i optikës së brendshme.
Lansuar:
6. 10. 2020
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Lloji i baterisë:
Klasik, Klasik
Kodi:
ER00011
Gjerësia mm:
176
Lartësia mm:
65
Trashësia mm:
141
Besueshmëria:
100 %
Pesha g:
1 038
Distanca e fokusit m:
1.8
Diametri i lenteve [mm]:
56
Zmadhimi [x]:
8
Diametri i lentes së jashtme [mm]:
7
Prodhuesi:
Eschenbach
Ngjyra:
Gjelbër
EAN:
4048347370062
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Dylbi Eschenbach Sector D 8x56 B
23,590 MKD.
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo