1 / 5
Foto e Dylbi Bresser Hunter 8x4, të zeza
Foto e Dylbi Bresser Hunter 8x4, të zeza
Foto e Dylbi Bresser Hunter 8x4, të zeza
Foto e Dylbi Bresser Hunter 8x4, të zeza
Foto e Dylbi Bresser Hunter 8x4, të zeza

Dylbi Bresser Hunter 8x4, të zeza

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
66.59 €
61.44 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 52.06 €
Ju kurseni 5.15 €
-8%

Vetëm edhe 1
GjirafaFLEX
Rri shlirë me GjirafaFlex

Me GjirafaFLEX përfitoni:

- Prioritet për zgjidhjen e çdo problemi me produktin brenda 1 viti nga blerja

- Kontakt brenda 24 h për servisim, zëvendësim apo kthim

- Pranim dhe dërgim me postë të produktit të servisuar pa pagesë

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Transporti
Koha e arritjes së produktit: - Shkup
30 korrik 2024 - 31 korrik 2024
Maqedoni, të tjera
31 korrik 2024 - 01 gusht 2024
Koha e arritjes së produktit nënkupton periudhën prej kur bëhet verifikimi i porosisë suaj, dhe njoftimit për verifikim që ju e pranoni përmes email-it apo SMS-it.
Nëse porosia bëhet tani, produkti arrin sipas afatit kohor të vendosur më lartë. Ju do të njoftoheni në vazhdimësi përmes emailit rreth vendndodhjes së porosisë suaj, duke përfshirë momentin kur produkti arrin në depon tonë, dhe momentin kur niset në dërgesë për te ju.

*Në 99% të rasteve, produktet arrijnë sipas parashikimit të vendosur më lartë. Ju lusim të keni parasysh që festat ndërkombëtare ndikojnë që liferimi të shtyhet për rreth 2 ditë.

Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
Dylbi klasike me zmadhim 8x dhe lente me diametër prej 40 mm. Dylbitë janë kompakte dhe një partner i përshtatshëm për vëzhgimin e zakonshëm të natyrës dhe turizmin, madje edhe në kushte të dobëta ndriçimi. Të gjithë elementët optikë të dylbive janë të pajisur me shtresa anti-reflektuese Bresser - FC, të cilat përmirësojnë aftësinë për të transmetuar dritën. Sigurisht që është imazhi i qartë dhe i mprehtë falë prizmave porro të bëra nga qelqi optik BK-7. Trupi i dylbive është i veshur me gomë, kështu që nuk rrëshqet dhe mban mirë. Përqendrimi kontrollohet lehtësisht nga një vidë qendrore dhe është i saktë. Ekziston një i ashtuquajtur korrigjim dioptrik në pjesën e djathtë të syrit, me të cilën fokusi mund të rregullohet saktësisht sipas syve të vëzhguesit. Ju me siguri do të mirëpresni mundësinë e lidhjes së dylbive në një trekëmbësh falë përshtatësit të trekëmbëshit (nuk është pjesë e paketës), përkundrazi, paketa përfshin një çantë, rrip, mbulesë dhe leckë pastrimi. Karakteristikat kryesore: - Kompensimi dioptrik; - Lentet: 40 mm; - Zmadhimi: 8x; - Fusha e shikimit: 143 m / 1000 m; - Shtresa mbrojtëse: FC; - Faktori i muzgut: 22.36; - Distanca më e shkurtër e përqendrimit: 5 m; - Pesha: 689 g; - Përmasat: 180 x 50 x 140 mm.
Lansuar:
10. 6. 2020
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Lloji i baterisë:
Klasik, Klasik
Kodi:
DABIBRHUNT56
Gjerësia mm:
153
Pesha g:
682
Gjatësia mm:
190
Distanca e fokusit m:
5
Sipërfaqe me shtresë gome:
Përshtatës për tripod:
Diametri i lentes së jashtme [mm]:
5
Diametri i lentes [mm]:
40
Zmadhimi [x]:
8
Mbështjellje anti-reflektuese:
Prodhuesi:
Bresser
Ngjyra:
Zezë
Vendi i prodhimit:
China
EAN:
289451289451
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Dylbi Bresser Hunter 8x4, të zeza
61.44 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo