1 / 12
Продадено
Слика на Vanguard Vesta Двоглед 460А
Слика на Vanguard Vesta Двоглед 460А
Слика на Vanguard Vesta Двоглед 460А
Слика на Vanguard Vesta Двоглед 460А
Слика на Vanguard Vesta Двоглед 460А
Слика на Vanguard Vesta Двоглед 460А
Слика на Vanguard Vesta Двоглед 460А
Слика на Vanguard Vesta Двоглед 460А
Слика на Vanguard Vesta Двоглед 460А
Слика на Vanguard Vesta Двоглед 460А
Слика на Vanguard Vesta Двоглед 460А
Слика на Vanguard Vesta Двоглед 460А

Vanguard Vesta Двоглед 460А

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
180.27 €
139.63 €
со ДДВ Без ДДВ 118.33 €
Заштеди 40.64 €
-23%

Нема на залиха
Добијте е-пошта кога ќе пристигне на залиха
Само регистрираните клиенти можат да ја користат оваа можност
Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Описот се обработува, во меѓувреме можете да ги видите техничките спецификации или да контактирате во разговор, е-пошта и месенџер за повеќе детали. Ви благодариме за разбирањето!
Лансиран:
3. 10. 2020
Гаранција за производителот:
1 година
Тип на батерија:
Монокуларен, стабилен
Водоотпорен:
По
Код:
VA01783
Ширина mm:
70
Висина mm:
110
Дебелина мм:
271
Пеша г.:
610
Фокусно растојание m:
10
Азот полнење:
По
Дијаметар на леќата [мм]:
60
Зголемување [x]:
50
Антирефлексивни обвивки:
По
Со зголемување:
По
Производител:
Авангарда
Боја:
ЦРНО
EAN:
4719856246116
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
Vanguard Vesta Двоглед 460А
139.63 €
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ