1 / 2
Продадено
Слика на Полнач Patona Foto Dual Quick за Sony NP-FW50 + 2x батерии 1030mAh USB
Слика на Полнач Patona Foto Dual Quick за Sony NP-FW50 + 2x батерии 1030mAh USB

Полнач Patona Foto Dual Quick за Sony NP-FW50 + 2x батерии 1030mAh USB

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
100.58 €
92.45 €
со ДДВ Без ДДВ 78.35 €
Заштеди 8.12 €
-9%

Нема на залиха
Добијте е-пошта кога ќе пристигне на залиха
Само регистрираните клиенти можат да ја користат оваа можност
Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Описот се обработува, во меѓувреме можете да ги видите техничките спецификации или да контактирате во разговор, е-пошта и месенџер за повеќе детали. Ви благодариме за разбирањето!
Код на производителот:
PT1964B
Лансиран:
15. 3. 2018
Гаранција за производителот:
1 година
Наменето за:
Дигитален фотоапарат
Конектори:
USB 2.0
Број на USB конектори:
1
Капацитет на батеријата [mAh]:
7 700
За автомобил:
Веќе
ЛЕД известувач:
По
Безжично полнење:
Веќе
Производител:
Патона
EAN:
8592957007048
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
Полнач Patona Foto Dual Quick за Sony NP-FW50 + 2x батерии 1030mAh USB
92.45 €
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ