1 / 1
E shitur
Foto e Karikues Patona Photo Dual Quick për dy bateri, në përputhje me Canon NB-11L, USB, i zi / verdhë

Karikues Patona Photo Dual Quick për dy bateri, në përputhje me Canon NB-11L, USB, i zi / verdhë

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
25.77 €
24.15 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 20.47 €
Ju kurseni 1.62 €
-6%

Jashtë stokut
Më dërgo email kur ky produkt është në stok
Vetëm klientët e regjistruar mund të përdorin këtë funksion
Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
Patona Photo Dual Quick është një karikues nga prodhuesi Patona me një portë USB dhe dy slote falë të cilëve mund të karikohen deri në 2 bateri në të njëjtën kohë. Karikuesi është i pajisur me mbrojtje nga mbinxehja dhe mbingarkesa. Përfshihet gjithashtu një kabllo USB / microUSB. Tensioni i hyrjes është DC 5V / 2.1A, ndërsa tensioni i daljes është DC 4.2V. Karikuesi është i pajtueshëm me bateritë Canon NB11L, NB-11L dhe kamerat IXUS 125HS, IXUS 240HS, PowerShot A1200, PowerShot A2300, PowerShot A2400 IS / A3200 IS / A3300 IS / A3400 IS / A4000. Përmasat e tij janë: 115 x 70 x 19 mm dhe ngjyra është e zezë dhe e verdhë.
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
EAN:
4055655118408
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Karikues Patona Photo Dual Quick për dy bateri, në përputhje me Canon NB-11L, USB, i zi / verdhë
24.15 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo