1 / 7
Слика на ASUS SDRW-08U9M-U (USB Type-C/A), сребро
Слика на ASUS SDRW-08U9M-U (USB Type-C/A), сребро
Слика на ASUS SDRW-08U9M-U (USB Type-C/A), сребро
Слика на ASUS SDRW-08U9M-U (USB Type-C/A), сребро
Слика на ASUS SDRW-08U9M-U (USB Type-C/A), сребро
Слика на ASUS SDRW-08U9M-U (USB Type-C/A), сребро
Слика на ASUS SDRW-08U9M-U (USB Type-C/A), сребро

ASUS SDRW-08U9M-U (USB Type-C/A), сребро

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
67.98 €
64.74 €
со ДДВ Без ДДВ 54.86 €
Заштеди 3.24 €
-5%

повеќе од 10
GjirafaFLEX
Бидете флексибилни со GjirafaFlex

GjirafaFLEX е дополнителна услуга која ја нудиме како брзо решение доколу имате неисправен производ во гарантниот период од 1 година, без да чекате на овластени сервисери. Со оваа услуга, ќе бидете контактирани во рок од 24 часа од моментот кога ќе ја добиете нарачката, за тоа дали производот ќе се сервисира, ќе добиете нов како замена или средствата ќе се задржат како кредит за друга нарачка. Потоа, ќе бидете известени за периодот на сервисирање, за замена со нов производ или за негово враќање.

*Се прифаќаат само фабричките дефекти, а не и физичка штета која може да биде предизвикана на производот.

Испорака
Време на пристигнување на производот: - СКОПЈЕ
26 јули 2024 - 27 јули 2024
Македонија, други
27 јули 2024 - 29 јули 2024
Време на пристигнување на производот е периодот од моментот кога е направена верификација на вашата нарачка и известувањето за верификација што го добивате преку е-пошта или смс.
Ако нарачката е поставена сега, производот пристигнува во временскиот рок наведен погоре. Постојано ќе Ве известуваме преку е-пошта за локацијата на вашата нарачка, како и кога истата ќе пристигне во нашиот магацин и кога ќе биде испорачана до вашата адреса.

*Во 99% од случаите, производите пристигнуваат во временскиот рок наведен погоре. Имајте в предвид дека меѓународните празници влијаат испораката да се одложи за околу 2 дена.

Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка

Забелешка: Тастатурата на овој лаптоп на нумеричкиот дел има некои чешки симболи. Додека, Microsoft Office е во пробна верзија или воопшто не е инсталиран.

Ултра тенок режач на ДВД, брзина на пишување 8 пати на ДВД, поврзување од типот А-тип и Ц-тип USB, поддршка за M-Disk, компатибилна со Windows и Mac, Cyberlink Power2Go 8, Nero BackItUp.

Гаранција за производителот:
1 година
Максимална брзина на пишување на ДВД:
8
Тенок:
По
Надворешни:
По
Двоен слој:
По
писарот:
По
Просечно време на пристап до ЦД [ms]:
140
Боја:
сребрено
Просечно време на пристап до ДВД [ms]:
160
Висина [mm]:
13.9
Дебелина [mm]:
142.5
Пеша [g]:
245
Тип на батерија:
ДВД режач
Веб-страница на производителот:
asus.com
Vendi i prodhimit:
Kina
EAN:
4712900714562
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
ASUS SDRW-08U9M-U (USB Type-C/A), сребро
64.74 €
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ