1 / 13
Продадено
Слика на Држач за звучници GoGen 32 "-55", црна
Слика на Држач за звучници GoGen 32 "-55", црна
Слика на Држач за звучници GoGen 32 "-55", црна
Слика на Држач за звучници GoGen 32 "-55", црна
Слика на Држач за звучници GoGen 32 "-55", црна
Слика на Држач за звучници GoGen 32 "-55", црна
Слика на Држач за звучници GoGen 32 "-55", црна
Слика на Држач за звучници GoGen 32 "-55", црна
Слика на Држач за звучници GoGen 32 "-55", црна
Слика на Држач за звучници GoGen 32 "-55", црна
Слика на Држач за звучници GoGen 32 "-55", црна
Слика на Држач за звучници GoGen 32 "-55", црна
Слика на Држач за звучници GoGen 32 "-55", црна

Држач за звучници GoGen 32 "-55", црна

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
27.77 €
24.21 €
со ДДВ Без ДДВ 20.52 €
Заштеди 3.56 €
-13%

Нема на залиха
Добијте е-пошта кога ќе пристигне на залиха
Само регистрираните клиенти можат да ја користат оваа можност
Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Описот се обработува, во меѓувреме можете да ги видите техничките спецификации или да контактирате во разговор, е-пошта и месенџер за повеќе детали. Ви благодариме за разбирањето!
Лансиран:
6. 11. 2020
Гаранција за производителот:
1 година
Код:
GOGDRZAKSBL
Максимални дијагонални инчи на екранот:
55
Капацитети максимум кг:
10
Дијагонала на минимален инчен екран:
32
Производител:
GoGen
Боја:
ЦРНО
Носители за:
Звучна лента
EAN:
8590393302703
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
Држач за звучници GoGen 32 "-55", црна
24.21 €
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ