1 / 1
Продадено
Слика на Држач Gembird за два монитори до 27 ”, 7 кг, црно

Држач Gembird за два монитори до 27 ”, 7 кг, црно

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
89.24 €
84.36 €
со ДДВ Без ДДВ 71.49 €
Заштеди 4.88 €
-5%

Нема на залиха
Добијте е-пошта кога ќе пристигне на залиха
Само регистрираните клиенти можат да ја користат оваа можност
Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Држач за монитор со две раце и монтирање на маса, ова е Gembird Ma-Da2-01. Детален опис Тоа е држач кој може да се ротира, да се прошири, да се повлече и за кој аглите и ротацијата на екранот може да се сменат од пејзаж во режим на портрет. Завртете го мониторот како што ви треба и избегнете болка во грбот и вратот! Монтажата е дизајнирана за монитори со големина до 27 ”и тежина до 7 кг со поддршка на VESA 100 x 100 mm или 75 x 75 mm. Се разбира, овој држач е лесен, брз и безбеден за монтирање за навистина фиксиран и стабилен додаток.
Гаранција за производителот:
1 година, 1 година
Користено со:
Универзална
Користи со брендови:
Универзална
Максимален капацитет [кг]:
7
Код на производителот:
MA-DA2-01
Код:
MA-DA2-01
Лансиран:
11. 2. 2021
Тип на држач:
За масата, На масата
Држач / нозе::
Носители за:
Монитор, Монитор
На понуда од::
11. 2. 2021
Боја:
ЦРНО, ЦРНО
За рака:
По
Компатибилност:
Универзален
Производител:
Гембирд, Гембирд
Standard VESA [mm]:
75 x 75, 100 x 100, 75 x 75, 100 x 100, 200 x 100, 200 x 200, 200 x 300, 300 x 300, 400 x 300, 400 x 400, 600 x 200, 600 x 400
Vendi i prodhimit:
China
EAN:
8716309106764
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
Држач Gembird за два монитори до 27 ”, 7 кг, црно
84.36 €
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ