1 / 7
Продадено
Слика на Држач за ТВ Thomson WAB156, 23 "- 56", 400x400
Слика на Држач за ТВ Thomson WAB156, 23 "- 56", 400x400
Слика на Држач за ТВ Thomson WAB156, 23 "- 56", 400x400
Слика на Држач за ТВ Thomson WAB156, 23 "- 56", 400x400
Слика на Држач за ТВ Thomson WAB156, 23 "- 56", 400x400
Слика на Држач за ТВ Thomson WAB156, 23 "- 56", 400x400
Слика на Држач за ТВ Thomson WAB156, 23 "- 56", 400x400

Држач за ТВ Thomson WAB156, 23 "- 56", 400x400

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
25.80 €
со ДДВ Без ДДВ 21.86 €

Нема на залиха
Добијте е-пошта кога ќе пристигне на залиха
Само регистрираните клиенти можат да ја користат оваа можност
Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка

Навален држач на стандардот VESA, дизајниран за монтирање на LCD екран со дијагонала од околу 23 до 56 инчи на wallид за домашна употреба. Црна боја, тежина на пакувана стока 1,75 кг.

Гаранција за производителот:
1 година
Максимален капацитет [кг]:
51
Тип на држач:
Фреска
Носители за:
Монитор, ТВ
Датум на лансирање:
9. 3. 2019
Мобилен:
По
Vendi i prodhimit:
China
EAN:
4047443197993
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
Држач за ТВ Thomson WAB156, 23 "- 56", 400x400
25.80 €
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ