1 / 7
Продадено
Слика на Држач за телефони за автомобили Scosche magicMOUNT Magda Dash
Слика на Држач за телефони за автомобили Scosche magicMOUNT Magda Dash
Слика на Држач за телефони за автомобили Scosche magicMOUNT Magda Dash
Слика на Држач за телефони за автомобили Scosche magicMOUNT Magda Dash
Слика на Држач за телефони за автомобили Scosche magicMOUNT Magda Dash
Слика на Држач за телефони за автомобили Scosche magicMOUNT Magda Dash
Слика на Држач за телефони за автомобили Scosche magicMOUNT Magda Dash

Држач за телефони за автомобили Scosche magicMOUNT Magda Dash

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
28.29 €
25.84 €
со ДДВ Без ДДВ 21.89 €
Заштеди 2.45 €
-9%

Нема на залиха
Добијте е-пошта кога ќе пристигне на залиха
Само регистрираните клиенти можат да ја користат оваа можност
Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Описот се обработува, во меѓувреме можете да ги видите техничките спецификации или да контактирате во разговор, е-пошта и месенџер за повеќе детали. Ви благодариме за разбирањето!
Код на производителот:
MAGDMI
Гаранција за производителот:
1 година
Користено со:
Универзална
Користи со брендови:
Универзална
Производител:
Скоше
Веб-страница на производителот:
Scosche.com
Носители за:
GPS, мобилен, MP3 плеер, таблет
Тип на држач:
За автомобилот
EAN:
33991045309
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
Држач за телефони за автомобили Scosche magicMOUNT Magda Dash
25.84 €
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ