1 / 3
Слика на Држач за телефон за автомобил IOttie Easy One Touch 4
Слика на Држач за телефон за автомобил IOttie Easy One Touch 4
Слика на Држач за телефон за автомобил IOttie Easy One Touch 4

Држач за телефон за автомобил IOttie Easy One Touch 4

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
42.08 €
38.83 €
со ДДВ Без ДДВ 32.91 €
Заштеди 3.25 €
-8%

Само уште 3
GjirafaFLEX
Бидете флексибилни со GjirafaFlex

GjirafaFLEX е дополнителна услуга која ја нудиме како брзо решение доколу имате неисправен производ во гарантниот период од 1 година, без да чекате на овластени сервисери. Со оваа услуга, ќе бидете контактирани во рок од 24 часа од моментот кога ќе ја добиете нарачката, за тоа дали производот ќе се сервисира, ќе добиете нов како замена или средствата ќе се задржат како кредит за друга нарачка. Потоа, ќе бидете известени за периодот на сервисирање, за замена со нов производ или за негово враќање.

*Се прифаќаат само фабричките дефекти, а не и физичка штета која може да биде предизвикана на производот.

Испорака
Време на пристигнување на производот: - СКОПЈЕ
19 април 2024 - 20 април 2024
Македонија, други
20 април 2024 - 22 април 2024
Време на пристигнување на производот е периодот од моментот кога е направена верификација на вашата нарачка и известувањето за верификација што го добивате преку е-пошта или смс.
Ако нарачката е поставена сега, производот пристигнува во временскиот рок наведен погоре. Постојано ќе Ве известуваме преку е-пошта за локацијата на вашата нарачка, како и кога истата ќе пристигне во нашиот магацин и кога ќе биде испорачана до вашата адреса.

*Во 99% од случаите, производите пристигнуваат во временскиот рок наведен погоре. Имајте в предвид дека меѓународните празници влијаат испораката да се одложи за околу 2 дена.

Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка

Универзален држач за iOttie за мобилни телефони со големина до 89 мм, поставен на контролната табла или шофершајбната на автомобилот, лесно монтирање на уредот со еден допир во држачот, можност за ротирање на држачот за 225 °, екстра силни вшмукувачки чаши.

Гаранција за производителот:
1 година
Носители за:
Мобилен
Максимална ширина [mm]:
89 mm
Датум на лансирање:
8. 11. 2018
Тип на држач:
за шофершајбната и контролната табла во автомобил
EAN:
852306006886
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
Држач за телефон за автомобил IOttie Easy One Touch 4
38.83 €
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ