1 / 1
Продадено
Слика на Држач за сателит 50 см

Држач за сателит 50 см

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
22.59 €
со ДДВ Без ДДВ 19.15 €

Нема на залиха
Добијте е-пошта кога ќе пристигне на залиха
Само регистрираните клиенти можат да ја користат оваа можност
Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
ОЕМ подготви додатоци за сателитските приемници во форма на практичен држач, кој е наменет за монтирање на јарбол. Цинк со топла вода го штити држачот од корозија. Димензиите на држачот се 50 x 20 cm (должина x ширина) и неговиот дијаметар е 4 cm.
Гаранција за производителот:
1 година, 1 година
Код на производителот:
DRS50
Код:
DRS50
Лансиран:
23 март 2013 година
Производител:
OEM, OEM
Vendi i prodhimit:
China
EAN:
8595225201315
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
Држач за сателит 50 см
22.59 €
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ