1 / 1
Продадено
Слика на Држач за работна маса Jabra PanaCast, за камера

Држач за работна маса Jabra PanaCast, за камера

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
107.08 €
85.96 €
со ДДВ Без ДДВ 72.85 €
Заштеди 21.12 €
-20%

Нема на залиха
Добијте е-пошта кога ќе пристигне на залиха
Само регистрираните клиенти можат да ја користат оваа можност
Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Описот се обработува, во меѓувреме можете да ги видите техничките спецификации или да контактирате во разговор, е-пошта и месенџер за повеќе детали. Ви благодариме за разбирањето!
Лансиран:
12. 9. 2019
Гаранција за производителот:
1 година
Користено со:
Јабра ПанаКаст
Користи со брендови:
Јабра
Код:
14207-56
Производител:
Јабра
Веб-страница на производителот:
Jabra.com
Носители за:
IP-камера
Тип на држач:
табела
EAN:
5706991022551
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
Држач за работна маса Jabra PanaCast, за камера
85.96 €
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ