1 / 3
Продадено
Слика на Држач за проектор Stell SHO 1091, сребро
Слика на Држач за проектор Stell SHO 1091, сребро
Слика на Држач за проектор Stell SHO 1091, сребро

Држач за проектор Stell SHO 1091, сребро

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
82.72 €
77.85 €
со ДДВ Без ДДВ 65.97 €
Заштеди 4.88 €
-6%

Нема на залиха
Добијте е-пошта кога ќе пристигне на залиха
Само регистрираните клиенти можат да ја користат оваа можност
Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Описот се обработува, во меѓувреме можете да ги видите техничките спецификации или да контактирате во разговор, е-пошта и месенџер за повеќе детали. Ви благодариме за разбирањето!
Код на производителот:
8590669086078
Лансиран:
16 јуни 2011 година
Гаранција за производителот:
1 година
Максимален капацитет [кг]:
15
Максимално растојание од wallидот [см]:
102
Мобилен:
По
Ротари:
По
Производител:
Позиција
Носители за:
Проектор
Тип на држач:
За таванот
EAN:
8590669086078
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
Држач за проектор Stell SHO 1091, сребро
77.85 €
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ