1 / 6
Продадено
Слика на Држач за мобилен телефон IOttie Easy One Touch 5 за CD-слот, универзален, црн
Слика на Држач за мобилен телефон IOttie Easy One Touch 5 за CD-слот, универзален, црн
Слика на Држач за мобилен телефон IOttie Easy One Touch 5 за CD-слот, универзален, црн
Слика на Држач за мобилен телефон IOttie Easy One Touch 5 за CD-слот, универзален, црн
Слика на Држач за мобилен телефон IOttie Easy One Touch 5 за CD-слот, универзален, црн
Слика на Држач за мобилен телефон IOttie Easy One Touch 5 за CD-слот, универзален, црн

Држач за мобилен телефон IOttie Easy One Touch 5 за CD-слот, универзален, црн

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
63.23 €
50.23 €
со ДДВ Без ДДВ 42.57 €
Заштеди 13.00 €
-21%

Нема на залиха
Добијте е-пошта кога ќе пристигне на залиха
Само регистрираните клиенти можат да ја користат оваа можност
Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Новата генерација држач за автомобил iOttie. Лесна и сигурна инсталација во слотот за CD. Можност за поставување на уредот во футрола. Практичен организатор на магнетни кабли. Механизам One Touch за лесно и сигурно прицврстување со една рака. Лесна и безбедна инсталација. Максимална ширина 9,2 см. Вртливиот спој овозможува ротација 360 ° и позиционирање на висина и ширина. Рачка за гел и пена.
Гаранција за производителот:
1 година
Ротари:
По
Носители за:
Мобилен
Боја:
ЦРНО
Користено со:
Универзална
Користи со брендови:
Универзална
Тип на држач:
до ЦД -уредот
Максимална ширина на уредот:
92 mm
Лансиран:
9. 10. 2020
EAN:
857199008290
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
Држач за мобилен телефон IOttie Easy One Touch 5 за CD-слот, универзален, црн
50.23 €
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ