1 / 3
E shitur
Foto e Mbajtëse Mikrotik DRP-LTM, DIN rail PRO kit për LtAP
Foto e Mbajtëse Mikrotik DRP-LTM, DIN rail PRO kit për LtAP
Foto e Mbajtëse Mikrotik DRP-LTM, DIN rail PRO kit për LtAP

Mbajtëse Mikrotik DRP-LTM, DIN rail PRO kit për LtAP

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
19.29 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 16.35 €

Jashtë stokut
Më dërgo email kur ky produkt është në stok
Vetëm klientët e regjistruar mund të përdorin këtë funksion
Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
Mbajtës i markës MikroTik për fiksim të përkryer të produkteve të markës LTAP. Për shembull, mbajtësi vendoset në një direk, me një rrip metalik të përfshirë në paketim. Ky mbajtës është në përputhje me Mikrotik RB912R-2nD-LTm, Mikrotik RB912R-2nD-LTm dhe R11e-LTE.
Lansuar:
15. 1. 2019
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Mikrotik RB912R-2nD-LTm, Mikrotik RB912R-2nD-LTm&R11e-LTE
I përdorshëm me markat:
Mikrotik
Kodi:
DRP-LTM
Prodhuesi:
Mikrotik
Ueb-i i prodhuesit:
Mikrotik.cz
EAN:
8592457219736
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Mbajtëse Mikrotik DRP-LTM, DIN rail PRO kit për LtAP
19.29 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo