1 / 1
Продадено
Слика на Држач за штампач со голем формат Canon TM-200, 205.

Држач за штампач со голем формат Canon TM-200, 205.

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
363.27 €
348.67 €
со ДДВ Без ДДВ 295.48 €
Заштеди 14.60 €
-4%

Нема на залиха
Добијте е-пошта кога ќе пристигне на залиха
Само регистрираните клиенти можат да ја користат оваа можност
Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Описот се обработува, во меѓувреме можете да ги видите техничките спецификации или да контактирате во разговор, е-пошта и месенџер за повеќе детали. Ви благодариме за разбирањето!
Лансиран:
3. 10. 2018
Гаранција за производителот:
1 година
Код:
3085C002
Производител:
Канон
Веб-страница на производителот:
Canon.com
EAN:
4549292119664
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
Држач за штампач со голем формат Canon TM-200, 205.
348.67 €
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ