1 / 1
E shitur
Foto e Mbajtës për kamerë Hikvision DS-1272ZJ-110, i bardhë

Mbajtës për kamerë Hikvision DS-1272ZJ-110, i bardhë

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
43.60 €
41.98 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 35.58 €
Ju kurseni 1.62 €
-4%

Jashtë stokut
Më dërgo email kur ky produkt është në stok
Vetëm klientët e regjistruar mund të përdorin këtë funksion
Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
Kompania Hikvision është kompani e njohur e cila merret me hulumtimin dhe zhvillimin e teknologjisë së video-ve dhe kamerave, e në rast të veçantë studimin dhe punimin e sistemeve të sigurisë CCTV me kamera me sisteme IP. Mbajtësi Hikvision DS-1272ZJ-110 është mbajtës i cili përshtatet me kamerat montuese të modelit IP dome - DS-2CD21xx-I, DS-2CD21xxF-I (W) (S) DS-2CD2122FWD-I dhe DS-2CD2142FWD-I dhe kamera HD-TVI të modeleve DS-2CE56C2T-IT3, DS-2CE56D5T-IT3.. Mbajtësi është i prodhuar nga materiali i aluminit me mbajtës gome i cili ia mundëson mbajtjen e peshave dhe krijon siguri për mos rrëzim të kamerës gjatë punës në vende të larta, mbajtësi ka dimensione 120 x 122 x 169 mm.
Kodi i prodhuesit:
302700315
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me markat:
Hikvision
Për dorë:
Prodhuesi:
Hikvision
Mbajtëse për:
Kamerë IP
Lloji i mbajtësit:
Për mur
EAN:
6954273606640
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Mbajtës për kamerë Hikvision DS-1272ZJ-110, i bardhë
41.98 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo