1 / 6
Продадено
Слика на Држач за IOttie Easy One Touch 5, црна
Слика на Држач за IOttie Easy One Touch 5, црна
Слика на Држач за IOttie Easy One Touch 5, црна
Слика на Држач за IOttie Easy One Touch 5, црна
Слика на Држач за IOttie Easy One Touch 5, црна
Слика на Држач за IOttie Easy One Touch 5, црна

Држач за IOttie Easy One Touch 5, црна

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
59.97 €
48.59 €
со ДДВ Без ДДВ 41.18 €
Заштеди 11.38 €
-19%

Нема на залиха
Добијте е-пошта кога ќе пристигне на залиха
Само регистрираните клиенти можат да ја користат оваа можност
Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка

Описот се обработува, во меѓувреме можете да ги видите техничките спецификации или да контактирате во разговор, е-пошта и месенџер за повеќе детали. Ви благодариме за разбирањето!

Лансиран:
9. 10. 2020
Гаранција за производителот:
1 година
Користено со:
Универзална
Користи со брендови:
Универзална
Ротари:
По
Максимална ширина на уредот:
92 mm
Код:
HLCRIO172
Производител:
ОТТИ
Боја:
ЦРНО
Носители за:
GPS, мобилен
Тип на држач:
За вентилациска мрежа
EAN:
857199008283
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
Држач за IOttie Easy One Touch 5, црна
48.59 €
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ