1 / 1
Продадено
Слика на Држач	за мобилен телефон за автомобил Forever AH-100, магнетски

Држач за мобилен телефон за автомобил Forever AH-100, магнетски

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
14.44 €
со ДДВ Без ДДВ 12.24 €

Нема на залиха
Добијте е-пошта кога ќе пристигне на залиха
Само регистрираните клиенти можат да ја користат оваа можност
Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка

Држачот Forever AH-100 е специјално дизајниран за управување со автомобили и одржување на телефонот или системот за навигација. Овој држач ја обезбедува вашата опрема и може да се постави каде било во автомобилот за брза употреба. Forever е погоден за повеќето мобилни телефони и GPS на пазарот. Магнетниот држач е лесен за употреба и е ротирачки што ви овозможува да го прилагодувате како што сакате. Силниот магнет обезбедува апсолутна стабилност така што уредот не прави несакани движења во време на возењето.

Гаранција за производителот:
1 година
Тип на држач:
За автомобилот...
Носители за:
GPS, мобилен
Датум на лансирање:
23 март 2017 година...
EAN:
5900495337795
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
Држач за мобилен телефон за автомобил Forever AH-100, магнетски
14.44 €
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ