1 / 2
Слика на Држач за антена Stell SHO 1120 за wallид 25 см
Слика на Држач за антена Stell SHO 1120 за wallид 25 см

Држач за антена Stell SHO 1120 за wallид 25 см

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
20.96 €
19.34 €
со ДДВ Без ДДВ 16.39 €
Заштеди 1.62 €
-8%

Само уште 1
GjirafaFLEX
Бидете флексибилни со GjirafaFlex

GjirafaFLEX е дополнителна услуга која ја нудиме како брзо решение доколу имате неисправен производ во гарантниот период од 1 година, без да чекате на овластени сервисери. Со оваа услуга, ќе бидете контактирани во рок од 24 часа од моментот кога ќе ја добиете нарачката, за тоа дали производот ќе се сервисира, ќе добиете нов како замена или средствата ќе се задржат како кредит за друга нарачка. Потоа, ќе бидете известени за периодот на сервисирање, за замена со нов производ или за негово враќање.

*Се прифаќаат само фабричките дефекти, а не и физичка штета која може да биде предизвикана на производот.

Испорака
Време на пристигнување на производот: - СКОПЈЕ
26 април 2024 - 27 април 2024
Македонија, други
27 април 2024 - 29 април 2024
Време на пристигнување на производот е периодот од моментот кога е направена верификација на вашата нарачка и известувањето за верификација што го добивате преку е-пошта или смс.
Ако нарачката е поставена сега, производот пристигнува во временскиот рок наведен погоре. Постојано ќе Ве известуваме преку е-пошта за локацијата на вашата нарачка, како и кога истата ќе пристигне во нашиот магацин и кога ќе биде испорачана до вашата адреса.

*Во 99% од случаите, производите пристигнуваат во временскиот рок наведен погоре. Имајте в предвид дека меѓународните празници влијаат испораката да се одложи за околу 2 дена.

Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Компанијата STELL SHO, која е позната главно по производството на држачи за телевизори, проектори, монитори или телевизиски маси, сега на нашата понуда носи и практични држачи за сателитски или интернет антени. Во случај на производот STELL SHO 1120, тоа е држач за сателитска / интернет антена, кој е наменета за монтирање на зид на растојание од 250 мм. Димензиите на држачот се: 238 x 406 x 250 mm (ширина x висина x длабочина) и дијаметарот на цевката е 42 mm. Максималниот капацитет на оптоварување на овој држач е 45 кг, а површинскиот третман во овој случај е галвански цинк.
Гаранција за производителот:
1 година
Лансиран:
27 февруари 2014 година
EAN:
8590669089406
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
Држач за антена Stell SHO 1120 за wallид 25 см
19.34 €
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ