1 / 1
Продадено
Слика на Држач за Canon HG-100TBR - со трипод функција и безжичен далечински управувач

Држач за Canon HG-100TBR - со трипод функција и безжичен далечински управувач

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
162.33 €
136.33 €
со ДДВ Без ДДВ 115.54 €
Заштеди 26.00 €
-17%

Нема на залиха
Добијте е-пошта кога ќе пристигне на залиха
Само регистрираните клиенти можат да ја користат оваа можност
Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Описот се обработува, во меѓувреме можете да ги видите техничките спецификации или да контактирате во разговор, е-пошта и месенџер за повеќе детали. Ви благодариме за разбирањето!
Лансиран:
14. 12. 2019
Гаранција за производителот:
1 година
Код:
4157C001
Пеша кг:
0,179
Максимална должина см:
14,9
Пеша максимум кг:
1
Дебелина на инчи:
1.4
Производител:
Канон
Веб-страница на производителот:
Canon.com
Тип на држач:
Министер
EAN:
4549292157956
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
Држач за Canon HG-100TBR - со трипод функција и безжичен далечински управувач
136.33 €
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ