1 / 1
Продадено
Слика на Brother DR-320CL

Brother DR-320CL

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
206.19 €
204.57 €
со ДДВ Без ДДВ 173.36 €
Заштеди 1.62 €
-1%

Нема на залиха
Добијте е-пошта кога ќе пристигне на залиха
Само регистрираните клиенти можат да ја користат оваа можност
Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Описот се обработува, во меѓувреме можете да ги видите техничките спецификации или да контактирате во разговор, е-пошта и месенџер за повеќе детали. Ви благодариме за разбирањето!
Код на производителот:
DR320CL
Лансиран:
10 мај 2011 година
Гаранција за производителот:
1 година
Оригинални додатоци:
По
Користено со:
Брат DCP-9055CDN, брат DCP-9270CDN, брат HL-4140CN, брат HL-4150CDN, брат HL-4570CDW, брат MFC-9460CDN, брат MFC-9465CDN, брат MFC-9970CDW
Производител:
Брат
Веб-страница на производителот:
Brother.com
Тип на уред:
Тапан
За печатари:
Брат
EAN:
4977766679466
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
Brother DR-320CL
204.57 €
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ