1 / 3
Продадено
Слика на Tenda напојувач PoE30G-AT
Слика на Tenda напојувач PoE30G-AT
Слика на Tenda напојувач PoE30G-AT

Tenda напојувач PoE30G-AT

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
37.15 €
30.66 €
со ДДВ Без ДДВ 25.99 €
Заштеди 6.49 €
-17%

Нема на залиха
Добијте е-пошта кога ќе пристигне на залиха
Само регистрираните клиенти можат да ја користат оваа можност
Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Описот се обработува, во меѓувреме можете да ги видите техничките спецификации или да контактирате во разговор, е-пошта и месенџер за повеќе детали. Ви благодариме за разбирањето!
Код на производителот:
POE30G-AT
Лансиран:
25 февруари 2015 година
Гаранција за производителот:
1 година
Ширина [мм]:
200
Производител:
Шатор
Пеша [кг]:
0,5
Висина [mm]:
170
Дебелина [mm]:
46
EAN:
6932849415445
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
Tenda напојувач PoE30G-AT
30.66 €
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ